Galvaniz Çelik Kepenk


Çeşitli kalınlık ve sertlik sınıflarında kullanılan galvaniz ve paslanmaz çelikler, kullanılacak alana özel hazırlanan tasarım çalışmalarıyla projelerinize özel olarak üretilmektedir. Uzaktan kumanda veya anahtar kumanda sistemleri ile çalışabilmelerinin yanı sıra; manuel olarak da kontrol edilebilmektedirler. Kepenk sistemlerinde kullanılan motorlaruzun ömürlü ve bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan geniş lamel yüzeyi sayesinde, kepenk sistemlerinin üzerlerine reklam baskısı yapılması kolaylaştırılmıştır. Sağlam ve uzun ömürlü galvaniz kepenk sistemlerimiz, güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için günümüz teknolojisini kullanan son teknoloji ürünü ROLL-FORM makineleri ile üretilmektedir.

Teknik Özellikler:
- Galvaniz kepenk sistemleri 77-100mm. ölçülerinde, 0.75-1.20mm. et kalınlığında olup, birinci kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır.
- Dikme profilleri 2.00mm. et kalınlığında ve galvaniz çelikten üretilir.
- Dikmelerde kullanılan kauçuk fitil, metaller arasındaki sürtünmeyi önleyerek aşınmayı engeller, ses ve kısmi ısı izolasyonu sağlar.
- Patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı yüksek direnç gösterirler.
- Kullanılan kumandalardaki yüksek radyo frekansı sistemlerimize uzaktan kumanda imkanı verir, böylelikle grup veya merkezi kontrol için ekstra kablo tesisatı gerektirmez.
- Akıllı motor sistemi, hassas engel algılayacısı ile bir cisim algıladığında, kepenk veya sıkışan nesne zarar görmeden otomatik olarak durur.
- Enerji kesintilerinde manuel olarak kullanıma uygun olan Alman menşeili yüksek kalitedeki motorlar, uzaktan kumanda yada buton kontrol ünitesi ile kumanda edilmektedir.


HİZMET HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM?