Hızlı PVC Kapılar

Hızlı pvc kapılar kullanışlı tasarımlarıyla yoğun geçişlerin olduğu alanlarda kullanımı ve brandadan üretilmesinden kaynaklı hafif yapısıyla size kolaylık sağlayacaktır. 

Yüksek hızda açılıp kapanma özelliğiyle zaman ve enerji tasarrufunda size katkıda bulunur. Toz hava akımını engellemek için kullanılacak en iyi kapıdır. 

İthal Mehler marka branda inceliğiyle mevcut alanınızın tamamını kullanmanızı sağlar. Her türlü açma kapama sistemine entegre edilebilir. (radar, uzaktan kumanda, manuel, metal kütle dedektörü.) 

Ürünümüz iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir yapıya sahiptir, hızlı pvc kapılar, sarmal ve katlanır modellerle hizmetinize sunulmuştur.

Fabrika ve depo alanlarının malzeme giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken geçiş noktalarında kullanılır. 

Bu performans, sevkiyatlarda kolaylık sağlarken aynı zamanda ısı kayıplarını da minimalize eder. Sarmal veya katlanır tip hızlı pvc kapılar emniyet fotoseli sayesinde güvenli kullanım sağlamaktadır. 

Enerji kesintilerinde manuel kullanım imkanı bulunan pvc hızlı kapılar sarmal veya katlanır tip olarak tercih edilebilir. Sarmal tip hızlı pvc kapıların ve katlanır tip hızlı pvc kapıların ortalama rüzgar dayanımları 80 km/m2’dir.


HİZMET HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM?