Hidrolik Yükleme Rampaları

Hidrolik Yükleme Rampaları, depo antrepo ve diğer endüstriyel kullanım alanlarında, binaların yükleme yapılacak platformları ile araçlar arasındaki yükseklik farklarını ortadan kaldırmak amacı ile tasarlanmış seviye ayarlayıcı sistemlerdir. 

Sistem hidrolik pompa yardımı ile çalışmakta olup, yüksek ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak zeminle aynı kot seviyesine gelmekte, bu açıdan yaşanabilecek kaza riskini en aza indirgemektedir.

Yükleme rampaları, farklı kamyon ve bina yüksekliklerini hassas bir şekilde dengeleyebilmek amacıyla mükemmel çözümler sunar. Bu sayede tek bir yatay hareket ile mallar kolayca araca yüklenebilir ya da araçtan boşaltılabilir. 

Eğilme mukavemeti yüksek platform ile mukavim sac konstrüksiyonu sayesinde, düzensiz yüklenmiş kamyonlar dahi sorunsuz dengelenebilir. 

Güvenilir 2 adet kaldırma ve bir adet lip silindiri her türlü durumda rahat kullanım sağlar, kullanım kolaylığı sunar ve her şeyden önemlisi çok güvenlidir. Çünkü bu yükleme rampaları kaldırma silindirlerinde acil stop ventilleri ile donatılmıştır. 

Rampayı hızla korumaya alırlar. 

Bir aracın daha henüz işlemler bitmeden hatayla hareket etmesi durumunda bu özellik çok önemlidir. Rampalarımız, her yükleme durumu için en doğru ve efektif çözümü sunar.


HİZMET HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM?