Alüminyum Panjurlar

Alüminyum Panjur Sistemleri, konutları iklim koşullarından korumak ve ses izolasyonu sağlamalarının yanı sıra güvenlik ihtiyaçlarının giderilmesi açısından da tercih edilmektedir.

Alüminyum gibi değişik malzemelerden üretilen, genellikle güvenlik ve hava koşullarının olumsuz etkilerinden korunmak amacı ile uygulanan panjur sistemleri, kullanım amaçlarına göre malzemelendirilir. 

Alüminyum panjur modelleri genellikle; ısı, ışık, rüzgar ve yağmur gibi hava koşullarının yaratabileceği dezavantajlardan korunmak için tercih edilen, güvenlik konusunda zaafları olan ancak bu doğrultuda güçlendirmek için özel lamel ve güvenlik kilidi uygulamaları ile güçlendirilebilen bariyer sistemleridir.

Otomatik alüminyum panjur ve manuel alüminyum panjur olarak iki seçenekle üretilen bu sistemler daha çok evler için uygun olan modellerdir. 

Uygulanacağı alanlara dıştan montaj yapılan ve bu sayede daha yüksek verim alınmasına yarayan alüminyum panjur çeşitleri; güneş ışığı kontrolü sağlar, hırsızlık niyeti olanlara caydırıcı güç uygular, yağmurlu be fırtınalı havalarda doğramalarınızın deforme olmasını ve kirlenmesini önler, ısı ve ses yalıtımı sağlar. 

Alüminyum panjurun faydaları elbette ki bunlarla da sınırlı değildir. Otomatik uygulama kolaylığı ile güç ve müdahale gerektirmeden, uzaktan kumanda aracılığı ile kolaylıkla açılıp kapanabilen bu sistemler fiyat yönünden de oldukça ekonomik aksesuarlardır. binanıza şık ve dekoratif bir görünüm kazandırır.


HİZMET HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM?