Döner Kapı Sistemleri

Otomatik Döner Kapı
Tam daire şeklinde imal edilen, sabit dairesel yan panelleri olan, ortada bir mile bağlı ya da konsol ile birlikte dönen; üç ya da dört hareketli kanadıyla geçiş sağlayan, izolasyon ve prestiji yüksek, ana giriş kapılarıdır. Otomatik, itekle gitsin (push and go) ve manuel olmak üzere üç şekilde kullanılan, karşılama gücü zengin, kullanışlı ve görsel anlamda mimariyi destekleyen sistemlerdir. Kendi kendini taşıyan sistemler olduğu için ayrıca bir kör kasaya ihtiyaç duymazlar. Otel, AVM, Firma Genel Merkezleri gibi prestij kaygısı bulunan yapıların vazgeçilmez elemanlarıdır.

Manul Döner Kapı
Yoğun trafiği olan binaların girişlerinin güvenli ve kullanıcı dostu olmaları için çözümler gereklidir. Döner kapılar yüksek verimli performans ile tasarlanmış akıllı ve entegre çözümler sunar. Görünümleri de cephelerin tasarımı için yaratıcı bir etki alanı sağlar. Döner kapı kanatlarına çepeçevre monte edilen at kılı fırçalar sayesinde cam ve alüminyumlar çizilmeden, kapının çalışması esnasında istenmeyen toz, sinek vb. şeylerin içeriye girmesini engellenmektedir. Sistem yerden dört cm yükseklikteki alt kovan içinde bulunan yataklama rulmanları sayesinde rahatça hareket etmektedir. Hareket sistemi yerden yüksekte çalıştığı için zamanla etkili olan toz, kir ve sudan etkilenmemektedir. Bütün kapılar yüksek trafik yüklerine ve çalışma sıklığına göre dizayn edilmiştir.

3 Kanatlı Döner Kapılar
Orta konsolda bir mile bağlı ya da konsol ile birlikte dönen, üç düz kanat ve dairesel yan sabitlerden oluşur. Geçiş genişliği az, iç boşluğu daha geniş döner kapılardır. Break-out özellikli üretilebilirler.

4 Kanatlı Döner Kapılar
Orta konsolda bir mile bağlı ya da konsol ile birlikte dönen, dört düz kanat ve dairesel yan sabitlerden oluşur. Geçiş genişliği fazla, iç boşluğu daha dar döner kapılardır. Break-out özellikli üretilebilirler..


HİZMET HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM?